+48 17 7850 250

info@hasproearplugs.com

Pn - Pt: 08.00 - 17.00

INDYWIDUALNE Muzyka

 

Jesteś muzykiem lub dj-em? Często chodzisz do klubów lub na koncerty, a w domu lubisz podkręcić głośność na full? Pamiętaj, że głośna muzyka to przyjemność, jednak niesie ze sobą wiele zagrożeń, z których nie zdajemy sobie sprawy,  z pomocą przychodzą nam stopery do uszu. 

Częste przebywanie w sferze dźwięków, których natężenie usytuować można w granicach pomiędzy 90 a 120 dB, jest niebezpieczne dla naszego słuchu. Wartość 120 dB to tzw. próg bólu, przy którym system słuchowy przestaje klarownie przetwarzać sygnały dźwiękowe, dźwięk zaczyna drażnić, a po chwili może powodować ból oraz dalsze psychofizyczne konsekwencje. By wyraźniej zilustrować powagę zagrożenia warto wspomnieć, iż bezpieczny i jednocześnie akceptowany poziom hałasu wynosi 80 dB. 

Jeśli więc często przebywamy w środowisku, gdzie nasz słuch jest zagrożony, powinniśmy używać zatyczek - stoperów do uszu, które chronią słuch, nie wpływając w negatywny sposób na odbiór dźwięków. Użytkownik słyszy muzykę bez zniekształceń, o poziomie dźwięku zredukowanym do bezpiecznej wartości. Dzięki temu doskonała jakość dźwięku jest zachowana, a my skutecznie chronimy swój słuch przed niepotrzebnymi uszkodzeniami.

 

Produkty z kategorii: INDYWIDUALNE Muzyka

Zastosowanie

Dla DJ'ów

Dla DJ'ów

Dla gitarzystów

Dla gitarzystów

Dla perkusistów

Dla perkusistów

Dla wokalistów

Dla wokalistów

Dla członków orkiestry

Dla członków orkiestry

Na koncert, festiwal

Na koncert, festiwal

Do klubu

Do klubu

Do kina

Do kina

Do słuchania muzyki

Do słuchania muzyki