+48 17 7850 250

info@hasproearplugs.com

Pn - Pt: 08.00 - 17.00

Haspro

Dostawa i Płatności

PŁATNOŚCI

Na wszystkie towary zakupione w naszej firmie wystawiamy dowód zakupu w postaci paragonu VAT lub faktury VAT. Ceny produktów są cenami brutto podanymi w złotych polskich i zawierają podatek VAT 23%. Dowód zakupu przesyłamy razem z zamówionym towarem.

Kupujący ma możliwość wyboru formy płatności:

  1. Wpłata na konto - wpłata na konto bankowe przed wysłaniem towaru.
    W celu skorzystania z opcji wpłaty na konto, należy zaznaczyć tę opcję przy składaniu zamówienia. Kwotą, jaką należy wpłacić na nasz rachunek bankowy, jest suma brutto zakupionych towarów plus koszt wysyłki. Wysyłka nastąpi po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie bankowym.
    Dane do przelewu:  Alior Bank: 78 2490 0005 0000 4520 8171 0251
  2. Płatność za pośrednictwem systemu międzybankowego payu.pl
    Usługa ta polega na zautomatyzowanym przelewie bankowym, w którym nie ma potrzeby wypełniania pól z danymi. Wystarczy zalogować się do banku i potwierdzić transakcję. Za transakcję nie jest pobierana prowizja. Dlatego jest to bardzo szybki, bezpieczny i wygodny sposób płatności za zakupy. Płatność poprzez PayU umożliwia również użycie karty płatniczej.

WYSYŁKA

Koszt wysyłki jest stały i zależy od wybranej formy dostawy:

Koszt przesyłki dopisywany jest na dokumencie zakupu.
Podane ceny są cenami brutto uwzględniającymi podatek VAT 23%.

 

Zgodnie z art. 38 ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta, prawo odstąpienia od umowy zawartej poza lokalem przedsiębiorstwa lub na odległość nie przysługuje konsumentowi w odniesieniu do umowy, w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego indywidualizowanych potrzeb.

Zgodnie powyższym artykułem  również produkty uniwersalne, ze względów higienicznych nie podlegają zwrotowi, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu a produkt użyty.