+48 17 7850 250

info@hasproearplugs.com

Pn - Pt: 08.00 - 17.00

Haspro

FAQ

FAQ

Indywidualne ochronniki słuchu HASPRO to zatyczki wykonane na podstawie wycisku ucha. Doskonałe dopasowanie rozmiaru oraz odpowiednio dobrany rodzaj filtra (w zależności od natężenia dźwięku) gwarantują skuteczną redukcję hałasu i wysoki komfort podczas użytkowania.

#W jaki sposób można wyrobić ochronniki słuchu HASPRO?

Protetycy HASPRO w wyznaczonym terminie przyjeżdżają do siedziby firmy Klienta, celem pobrania wycisków kanału słuchowego, na podstawie których produkowane są gotowe ochronniki. W przypadku Klienta indywidualnego wizyta umawiana jest z protetykiem, który współpracuje z HASPRO i ma siedzibę jak najbliżej miejsca zamieszkania Klienta.

#Po jakim czasie ochronniki się zużywają?

Żywotność ochronników HASPRO wynosi 5 lat. Po tym okresie - z uwagi na zmieniający się kształt ucha - zaleca się ponowne wykonanie wycisków kanału słuchowego.

#Czy zatyczki HASPRO będą dla mnie wygodne?

Tak, ponieważ są wykonywane na wymiar. Oznacza to, że są idealnie dopasowane do ucha. Ponadto są produkowane z materiału, który po kilku minutach dostosowuje się do temperatury ludzkiego ciała, co gwarantuje większy komfort podczas użytkowania.

#Jak długo mogę w nich pracować?

Ochronniki HASPRO wyposażone w filtr przeciwhałasowy jednocześnie zapewniają wentylację kanału słuchowego. Dzięki temu możemy ich używać przez cały dzień pracy.

#Kiedy otrzymam gotowe ochronniki?

Czas oczekiwania na gotowy produkt wynosi około 20 dni roboczych od daty wykonania odlewów.

#Czy ponoszę koszty za wizytę u protetyka?

Nie. Użytkownik nie ponosi kosztów usługi wykonania odlewów.

#Co się dzieje w przypadku zgubienia ochronników?

Każda para ochronników ma wygrawerowany unikalny numer seryjny, za pomocą którego można w ciągu 6 m-cy odtworzyć nowe ochronniki, bez potrzeby kolejnej wizyty u protetyka (po 6 miesiącach konieczne jest pobranie nowego wycisku ucha).

#Czy zatyczki HASPRO posiadają gwarancję?

Tak. Wszystkie ochronniki słuchu HASPRO posiadają 5 letnią gwarancję, która obejmuje żywotność i trwałość zatyczek. Wszelkie uwagi dotyczące dopasowania produktu należy składać najpóźniej 3 miesiące po jego otrzymaniu.

#Czy ochronniki HASPRO umożliwiają komunikację między pracownikami?

Tak. Ochronniki nie zniekształcają dźwięków słyszanej mowy oraz innych ważnych sygnałów ostrzegawczych czy odgłosów pracy maszyn.

#W jaki sposób są dobierane filtry przeciwhałasowe?

Posiadamy szeroki wybór filtrów odpowiednich do natężenia hałasu. Nasi specjaliści dobierają odpowiednie filtry przeciwhałasowe w odniesieniu do pomiarów hałasu i specyfiki miejsca pracy.