+48 17 7850 250

info@hasproearplugs.com

Pn - Pt: 08.00 - 17.00

O nas

Sklep zatyczki

 Misja firmy:

Naszą misją jest dbanie o ochronę słuchu tam gdzie pojawia się dyskomfort lub niebezpieczeństwo spowodowane nadmiernym natężeniem dźwięku.

HASPRO to dynamicznie rozwijająca się firma, działająca na rynku od ponad 10 lat. Specjalizujemy się w produkcji oraz dystrybucji profesjonalnych i uniwersalnych ochronników słuchu dla każdego rodzaju przemysłu oraz dla odbiorców indywidualnych.

 

 

W swojej ofercie posiadamy zarówno ochronniki wykonywane na zamówienie - indywidualne wkładki przeciwhałasowe jak również uniwersalne ochronniki słuchu.
Produkty te cieszą się dużym zainteresowaniem, głównie wśród odbiorców przemysłowych.

 

Dzięki swoim działaniom chcemy zapewnić naszym klientom bezpieczeństwo i komfort, zarówno w pracy, jak i podczas podróży czy zabawy. Tworząc naszą ofertę, największy nacisk kładziemy, na jakość i trwałość produktów, a także na wygodę ich użytkowania. Chcemy, aby dzięki naszym produktom miejsce pracy stało się bezpieczne dla zdrowia, a ulubione czynności (słuchanie muzyki, pływanie, jazda na motorze) nie niosły ze sobą ryzyka uszkodzenia słuchu.

 

Ponadto, gwarantujemy bezpieczeństwo transakcji poparte przejrzystymi procedurami zakupów.

 Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

 

Normy i wytyczne

W HASPRO dbamy, aby nasze ochronniki spełniały wszelkie wymagane normy i standardy. Na bieżąco śledzimy najnowsze zalecenia prawne tak, aby nasi klienci mogli być pewni, że kupują od nas produkt najwyższej jakości.

DIN EN 352 – Ochronniki słuchu – Wymagania ogólne

Norma DIN EN 352 reguluje ogólne wymagania dotyczące ochrony słuchu w różnego rodzaju zakładach i przedsiębiorstwach

Wybór odpowiedniego środka ochrony słuchu zgodnie z DIN EN 352 zależy od konkretnych warunków pracy, a także od rodzaju hałasu występującego na stanowisku pracy. Uwzględnia się następujące rodzaje środków ochrony słuchu:

Oprócz ogólnych wymagań ujętych w normie DIN EN 352 specyficzne właściwości produktu i wymagania są regulowane w ramach innych specjalnych norm.

Zgodnie z DIN EN 352 wszystkie ochraniacze słuchu muszą być oznakowane w następujący sposób:

DIN EN 352-2 – Wkładki przeciwhałasowe

Według normy DIN EN 352-2 wkładki przeciwhałasowe to wszystkie środki ochrony słuchu, które są noszone bezpośrednio w kanale słuchowym lub w otworze słuchowym.

Zgodnie z przepisami stosowanie wkładek przeciwhałasowych zaleca się w następujących przypadkach:

Podczas gdy ogólne wymagania dotyczące zatyczek do uszu reguluje norma DIN EN 352-2, w części 7 opisane są wymagania techniczne odnoszące się do bezpieczeństwa i testy zatyczek do uszu w zależności od stopnia natężenia hałasu.